Showroom Warszawa ul. Ciołka 35 lokal 46    tel. 504 559 111  |  506 151 362

Style at Home © 2019

←  INSPIRACJE

 

 

INSPIRACJE

SKRZESZEW

Zasłony oraz roleta rzymska do salonu powstały z tkaniny Villa Nova Camberly w kolorze delikatnego błękitu z subtelnym połyskiem. Do upięcia zasłon posłużyły sznury w tym samym kolorze. Dekoracje okienne prezentują się elegancko i zgrabnie współgrają z ciemną ścianą pokrytą sztukaterią oraz meblami w kompleksie kuchennym. Okno w otwartej na salon kuchni ozdobiły dwie rolety
rzymskie – firanowa i zasłaniająca, która została uszyta z tej samej tkaniny, co zasłony w salonie, lecz tym razem z delikatnym, klasycznym wzorem. W oknie holu dwie zasłony z delikatnej, przeziernej tkaniny w kolorze białym dały wrażenie lekkości i zwiewności. W salonie kąpielowym, znajdującym się przy sypialni, również zawisły dwie rolety - firanowa i zasłaniająca. Tkanina w kolorze subtelnego błękitu złamanego turkusem wpasowała się w ozdobną tapetę dekorującą ścianę.
Do sypialni zostały uszyte zasłony z tej samej tkaniny. Wszystko razem stanowi wdzięczną i elegancką całość.

Projekt wnętrza Piwońska & Serwa

23 maja 2017

ŻALUZJE

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Wiktis ulfrum.

 

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.