Showroom Warszawa ul. Ciołka 35 lokal 46    tel. 504 559 111  |  506 151 362

Style at Home © 2019

 

 

Zachęcamy do kontaktu

JAK PRACUJEMY

O NAS

Chętnie odwiedzimy Państwa w domu i doradzimy w doborze tkanin, kolorystyce najlepiej dostosowanej do Państwa wnętrza. Podczas wizyty zrobimy pomiary, aby przygotować dla Państwa ofertę zgodną z oczekiwaniami (wizja i funkcjonalność). Wkrótce po naszej wizycie otrzymają Państwo wycenę zawierającą ceny tkanin, wykonania, montażu i niezbędnych mechanizmów. Zapraszamy do naszego showroomu, gdzie każdy z Państwa może samodzielnie wybrać odpowiednią dla siebie tkaninę. W swojej ofercie mamy bogatą kolekcję marek, od premium do tańszych  ale wszystkie dają wiele możliwości by zmienić każde wnętrze i nadać mu wyjątkowy charakter. Według podanych wskazówek zrealizujemy projekt, a uszyte przez nas tekstylia przygotujemy do osobistego odbioru lub dostarczymy do Państwa.

Wierzymy, że przestrzeń i otaczające nas przedmioty mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie, poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Im przyjaźniej wygląda nasze otoczenie tym lepiej się w nim czujemy. Fascynuje nas bogactwo zastosowań tkanin, dlatego na bieżąco śledzimy trendy związane z tekstyliami i wnętrzarstwem. Chętnie podzielimy się

z Państwem naszym doświadczeniem i nieograniczoną mocą wyobraźni w tworzeniu aranżacji przy pomocy wspaniałych materiałów i tekstyliów. Chcemy być dumni z naszych realizacji! Jesteśmy skrupulatni i rzetelni, gdyż bardzo cenimy wysoki standard i jakość wykonywanych usług. Jesteśmy elastyczni i otwarci na pomysły naszych Klientów. Każde pomieszczenie traktujemy bardzo indywidualnie i dokładamy starań aby klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy.