Showroom Warszawa ul. Ciołka 35 lokal 46    tel. 504 559 111  |  506 151 362

Style at Home © 2019

←  INSPIRACJE

 

 

INSPIRACJE

Pomysł na salon kąpielowy 

Metod zasłaniania okien w tym pomieszczeniu jest wiele i pomysłów na nie również. Kilka ciekawych przykładów znajdziecie w galerii obok. W nowoczesnym wnętrzu doskonale odnajdą się żaluzje zarówno aluminiowe jak i drewniane, ale warto pamiętać o roletach rzymskich. Ich prosta forma i wykorzystana jednolita tkanina mogą spotęgować efekt i wspaniale podkreślić styl i kolorystykę pomieszczenia. Jeśli chcemy, by do naszego salonu kąpielowego zawitała odrobina romantyzmu, to zachęcamy do wykorzystania zazdrostek, które wpuszczą dużo światła do pomieszczenia, ale zasłonią to co konieczne. Zasłony dodadzą wytworności i majestatu zaś wzorzyste tkaniny na rolecie rzymskiej nadadzą przytulności i elegancji. Wszystkie te rozwiązania spełnią swoją praktyczną rolę, ale w zależności od Państwa potrzeb, mogą być bardzo dekoracyjne, urokliwe, eleganckie, okazałe bądź skromne.

Więc jeśli tylko macie łazienkę małą bądź dużą z oknem, możecie z niej stworzyć ciekawe pomieszczenie nie odstające od pozostałych pomieszczeń w domu.

Więc jeśli tylko macie łazienkę małą bądź dużą z oknem, możecie z niej stworzyć ciekawe pomieszczenie nie odstające od pozostałych pomieszczeń w domu. 

 

 

 

15 czerwca 2016

ŻALUZJE

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Wiktis ulfrum.

 

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.