Poduszki, firany i zasłony do pokoju dziecka uszyte z tkaniny Scion CALMER CHAMELEON, wzbudzą pozytywne emocji niezależnie od wieku dziecka i stylizacji wnętrza. 
W kuchni pojawiła się nieduża roleta rzymska z tkaniny Scion Blomma
w kolorach musztardy, błękitu, beżu
i szarości o zgrabnym, nowoczesnym wzorze. Motyw kwiatów z wyoblonym główkami i gałęziami wraz z listkami powtórzył się również w sypialni w innej kolorystyce. Odcienie fioletu, beżu tła oraz subtelnej szarości wpisują się w charakter masywnych drewnianych mebli sypialnianych.
Do pokoju gościnnego, wykorzystaliśmy tkaninę San Remo, doskonale nadającą się do nowoczesnych wnętrz. Wspaniale się układa, ma ciekawy splot i delikatny połysk. Ze względu na obfite nasłonecznienie tego pomieszczenia uszyliśmy zasłony na podszewce, dzięki czemu nawet najdrobniejszy promyk słońca nie ma szans się przedostać.
Zasłony i firany montujemy na podsufitowych szynach KS, możliwe jest wykorzystanie łuków, dzięki którym z łatwością można przesuwać zasłony, jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla okien narożnych, a wykorzystane na końcu szyny, sprawią że nasze zasłony będą ściśle przylegały do ściany, nie tworząc niepotrzebnej przestrzeni przez, którą wpada światło.

PRAGA 

INSPIRACJE

Style at Home

 

 

←  INSPIRACJE

Style at Home © 2017

Showroom Warszawa ul. Ciołka 35 lokal 46    tel. 504 559 111  |  506 151 362