Nowoczesny dom, ogromne przestrzeniei jeszcze większe wspaniałe okna. Industrialny charakter wnętrza narzuca wykorzystanie surowych tkanin do dekoracji okiennych. Bawełna szczotkowana firmy RIDEX w kolorze szarym efektownie współgra z betonem pokrywającym ściany
i podłogi. Na firany została użyta odrobinę zasłaniająca batystowa biała tkanina, tak by gospodarze domu czuli się swobodnie, gdy okna pozostają odsłonięte.
Na półpiętrze są zamontowane pojedyncze karnisze. Tu firany okazały się zbędne. Zasłony uszyte z tkaniny Cosmonowa ZIA – len z domieszką wiskozy prezentuje się doskonale, zaś kolor srebrzystej bieli oraz surowy splot dopełniają całości. Okna w sypialni ubraliśmy w romantyczne płożące się zasłony z tkaniny Vadain.
Pokój dziecięcy ozdabiają rolety rzymskie, montowane we wnękach okiennych.
Trzy rolety na podszewkach blackoutowych w pełni zaciemniają pokój, tak by maluch mógł się smacznie wyspać nie bacząc na porę dnia. Szara tkanina w kolorowe czerwono-żółto-turkusowe trójkąty firmy SCION, wybrana przez mamę berbecia, idealnie wpisuje się w kolorystykę przewidzianych w tym pokoju mebli dziecięcych.

GOŁĄBKI URSUS II

INSPIRACJE

Style at Home

 

 

←  INSPIRACJE

Style at Home © 2017

Showroom Warszawa ul. Ciołka 35 lokal 46    tel. 504 559 111  |  506 151 362