Tkanina Grayson od Ashley Wilde łączy znakomite wzornictwo z nowoczesną, modną kolorystyką, tworząc niepowtarzalną kolekcję.
Zasłony do salonu uszyte są na taśmach w systemie WAVE tak, by wyeksponować regularny geometryczny wzór. Ta imitacja haftu na satynowym teksturowym tle daje spektakularny efekt. Gołębi, szaro-niebieski kolor tkaniny doskonale gra z kolorystyką wnętrza i umeblowaniem.
Do holu zaprojektowano roletę rzymską z tej samej kolekcji tkanin lecz w kolorystyce odpowiedniej do tego pomieszczenia.
Wzór doskonale współgra z kaflami podłogowymi, tworząc zgrabną całość.
Na zasłony w sypialni wykorzystano tkaniny dekoracyjne firmy Villa Nova. Z tej samej tkaniny uszyte są duże poduchy, które składają się na oryginalny zagłówek. Delikatny wzór na zasłonach nawiązuje do ciekawej, ażurowej lampy. Narzuta oraz mniejsze poduszki są wykonane z tkaniny Paroh firmy Telamor. Dzięki połączeniu odcienia błękitu z chłodnym beżem, wnętrze zachowuje spokojny, stonowany klimat. Kuchnia z jadalnią jest udekorowana dwoma roletami rzymskimi. Tu również wykorzystano naturalną tkaninę Avebury firmy Villa Nova. Drukowany motyw drzewka jest wzbogacony pełnym uroku detalem pojedynczych haftowanych listków,
co w połączeniu z dobraną kolorystyką
daje harmonijny, kompletny projekt.
 

Nasza realizacja powstała przy współpracy i według wskazówek projektantki Pani Malwiny Morelewskiej z firmy  PROJEKT MIMO

Dziękujemy.

 

BEMOWO

INSPIRACJE

Style at Home

 

 

←  INSPIRACJE

Style at Home © 2017

Showroom Warszawa ul. Ciołka 35 lokal 46    tel. 504 559 111  |  506 151 362